Jdi na obsah Jdi na menu
 

Reportáž 9. kolo


Je neděle 11.listopadu, já se probouzím a nevěřím svým očím - venku sníh, teploměr na nule a my měli hrát klíčové utkání související s postupem do 7.ligy.

Jenže bohužel tomu bylo tak, že nebylo na výběr a tak po příjezdu na Hagibor jsme s Ondrou shlédli naše hřiště, které nám ještě více začali rozbahňovat týmy Kenguru a Habetu. Do všeho začlo ještě pršet, takže ideální den na 9. kolo soutěže.

Pomalu dorazila celá parta a my se šli nachvíli zahřát do šatny. Před zápasem jsme se ještě rozběhávali, nebo spíš rozehřívali během (u někoho to byla spíš rychlejší chůze :-)).

Soupeř byl připraven, my byli připraveni (i když jsme se nestačili ani dotknout míče), ale rozhodčí nikde (ani se mu moc nedivim v týhle kose , ale body jsou body). Takže nastala situace, jenž vyřešil Andrew, sehnal jistého pána s deštníkem z kterého se vyklubal celkem pohodovej rozhodčí (ani jeden tým si nestěžoval snad na nic). Hra tedy mohla začít, avšak abych trochu popsal hřiště dvě rezavé branky (na to jsme zvyklí), škvára neškvára převažovala z 60% voda asi 20% škvára a zbytek nějakej humáč, navíc louže před brankou u které Pepe začínal v 1/2, byla dost nevypočítatelná no a ještě lajny. Na stranách ještě přehledné celkem byli (vyrité) ale brankoviště se jen stěží hledalo.

 

kopsemkoptam.jpg

to je momentka dojemná :-D

 

Tak to by bylo hřišťátko, rozhodčí by byl, kompletní týmy (5+1) taky a mohlo to začít. Hothunters se jevil jako kvalitní soupeř a taky jím byl, když hned na začátku z rohového kopu (tak trochu moje vina) umístil míč k pravému rohu brány, kde se dostal úplně volný útočník a hlavou skóroval na 1:0 a my měli v hlavě nepříliš vyvedený minulý zápas s Banánama, kde jsme sice vyhrávali 1:0 my, ale byli jsme ve velké tísni.

Jenže naštěstí to byl jen začátek zápasu a po chvilce dal Roger první gól do soupeřovy brány :-D a tak nám spadl kámen ze srdce a když k tomu po minutě přidal další na 1:2 už byla psychika na naší straně, soupeř se ale nevzdával ani při odporu naší louže (fak hrozná žumpa) a dokázal se prosadit a vyrovnat na 2:2. Další průběh branek jsme už zaznamenávali hlavně my 2:3, 2:4, 2:5, ........přesto však soupeř velice dobře kombinoval a hlavní sílu jsme zaznamenali v hráči číslo 2, jelikož jeho střely z dálky byli dost, dost nebezpečné. Jednu taky proměnil, bylo to po standartní situaci (Andrewa trefil míč do ruky, jako referee bych to asi neuznal, ale v poho) 3:5

 

borec.jpg

fakt borec

 

Změna skóre už byla spíše kosmetická, ale zasloužená. Jinak se Hosthunters jevil jako jeden z těch hodně v pohodě soupeřů, takže se hra odehrála bez zbytečných faulů (teda až na ten, kdy jsem neštastně nakopl jednoho z útočníků).

 

sry-kamo.jpg

sorráč, nebyl v tom úmysl nebo?

 

No nakonec jsme ten hodně vtipnej fotbálek na blátíčku vyhráli v poměru 3:8 a byli jsme rádi. Jo ...jinak poděkování patří kapitánovi, který sice přišel až v polovině hry, ale odvážně se svlékl a vkročil do hry, no spíš přiskákal a skvěle se vyhýbal naší velké louži.

 

louzeaborec.jpg

ale jak vidíte, prošel se tam :-D

 

Jedna velice špatná zpráva je, že mezitím, co Ivča střílel góly, mu nějaký nekalý živel vybral auto....... snad ho dostanou šmejda.
A bonbónek závěrem, lachtánek Blade při focení týmu (Roger už se spršil) hodil tučňáka do již zmiňované loužičky.

 

all.jpg

 

Abych nezapomněl, dorazila i stálá fanynka a fotografka Míša. Míšo děkujem!!!!
A ještě dodatek touto výhrou jsme potvrdili postup do 7. ligy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

logo.jpg