Jdi na obsah Jdi na menu
 

Reportáž 5. kolo


Páté kolo podzimní ligy naší 8.J soutěže bylo naplánováno na sobotu 6. 10. 2007.

Čekal na nás tým Dinama, který byl plný očekávání, mládí a měl stejné dresy jako my. Jelikož jsme byli losem určeni jako tým hostí, museli jsme si vzít rozlišováky (ti, kdo je neměli, měli alespoň bílé triko). Sobotní klání se mělo odehrávat na hřišti Hagiboru, který bylo pro nás neznámé a navíc po dešti nepříliš dobrá škvára k dobré hře nepomáhala.

Na naší střídačce byla připravena střídat jak dvojice obránců, tak útočníků a samozřejmě naše kameramanka Míša (tím nechci nijak narážet na 90% vypnutí kamery při zápase). Dinamo na tom bylo hůře a nemělo ke střídání nikoho a jejich golman také nedorazil, což se projevilo jako důležitý aspekt (hlavně to, že nebyla možnost střídat, golman byl celkem obstojný).

Jelikož nedorazil ani rozhodčí tak jediný fanoušek Dinama byl nucen pískat (to se později neukázalo jako špatné ba naopak, protože si neměl s kým povídat tak si povídal s náma).

Byla tedy dohodnuta hra Fair-play, kterou jsme se oba týmy snažili dodržet, až na jistého hráče Dinama, kterému se pořád něco nelíbilo (asi neumí prohrávat). Tak nějak všelijak byl tedy odstartován první poločas a opět byl respekt ze soupeře v krvi (minimálně u mě :-D).

Hra se pohybovala nahoru dolu, soupeř hrál opravdu fotbalově, bylo vidět že to není žádný outsider, ale my měli možnost před zápasem menšího tréninku takže střely byli natrénovány a v 5. minutě trefil branku jeden z našich kanonýrů... no Roger :-) a my nedovolili ani tomuto soupeři aby nad náma vedl.

U druhého gólu byl také Roger a teď nevím jistě, jestli ho tam dal Ivča hlavou nebo ho tam kopl, ale byl tam 2

Jak jinak než že nás několikrát podržel náš golman, který je mimochodem nyní na 1.místě v brankářích a tím mu přeji, aby se mu tak dařilo i v nadcházejících zápasech.
Když jsem u těch statistik tak je třeba pochválit uplně všechny protože:

Top 20 střelci - 1. 10 gólů - Ivan (Vysmátí zajíci)

Top 5 útok - 1. 27 gólů Vysmátí zajíci

Top 5 obrana - 1. 2 góly Vysmátí zajíci

Ale zpět k sobotnímu klání jelikož Ivan nikdy nezklame, tak autorem třetího gólu byl opět on, mám pocit že to byla jedna z těch nechytatelných střel nebo ne?? :)) Čtvrtý kousíček si Dinamo vpálilo do branky samo (už je to asi nebavilo), pomohl tomu Roger a Blade a z vyrovnaného utkání na obou stranách se stal statisticky jednoduchý zápas, ale nebylo tomu tak.

Poslední tečkou za zápasem byla krásná střela kapitána po rohovém kopu a brankář se jen marně ohlížel.

Tak tedy byl za námi asi nejhezčí zápas z pohledu diváka, který nebyl tak lehký, jak se z výsledků dá vyčíst.

 

logo.jpg